środa, 27 maja 2015

Restauracja Stodoła- Grill & Steak Zakopane

Weekend majowy mamy już za sobą lecz przed nami czerwcowy i pewnie niejedni z Was wybierają się właśnie do Zakopanego.. Ja dość często bywam ze znajomymi w Zakopanem. Majówka spłatała nam figla. Pogoda nie była łaskawa by wybrać się w góry więc troszkę pokrążyliśmy po restauracjach knajpkach itd. więc będzie opisanych kilka miejsc które nas zachęciły bądź zniechęciły.
Jedną z nich jest wspomniana "Stodoła" która znajduje się w centrum Krupówek . Latem zazwyczaj bywaliśmy tam wieczorkiem tylko na piwko teraz postanowiliśmy wypróbować ją od kuchni... I nie żałujemy :)
Zamówiliśmy sobie baraninę jedliśmy już w kilku miejscach ale ta rozpływała się w ustach. Porcje wg mnie duże . Napewno tam wrócimy i spróbujemy innych dań regionalnych. Jedzenie smaczne do tego świetna kapela z którą już się spotkałam nieraz , jeśli chodzi o obsługę też miła .. Moim zdaniem jest miejsce godne uwagi :) Zarówno dla tych co lubią dobrze zjeść jak i fajnie spędzić czas .Pod koniec czerwca tam zawitam i napisze czy równie dobrze mi smakowało jak tym razem...

Byliście tam? Jaka jest Wasza opinia na temat tego miejsca?

Promocje:)

Jak każda kobieta poluję na promocje.... Ostatnio często widuje -30% -40% itd.. .. Ostatnio mam słabość do SINSAY .. Już kilka razy udało mi się natrafić na fajną promocję... A ostatnia to -40% i oto kilka rzeczy które znalazły się w mojej szafie za niewielką kwotę:)

Za te ciuszki zapłaciłam tylko 200 zł ... Kocham takie promocje a Wy?
Niestety nadal nie zakupiłam Lustrzanki by móc wrzucać outfity ale mam nadzieję, że niebawem to nastąpi :) Buziaki
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka