Relaksacyjna kąpiel z Only Bio

OnlyBio to kosmetyki myjąco-pielęgnujące dla dorosłych oraz dzieci już od pierwszych dni życia. Receptury kosmetyków tej marki opracowano, mając na uwadze nie tylko ludzkie zdrowie, ale również dobro otaczającego środowiska.
Kosmetyki OnlyBio składają się przyjemniej w 99% ze składników pochodzenia naturalnego, a główną substancją myjącą jest biosurfaktyna z rzepaku. Nie zawierają barwników, silikonów, parabenów, SLES czy SLS oraz innych substancji negatywnie wpływających na organizm ludzki i środowisko. Formuły kosmetyków marki OnlyBio zawierają oleje wypełnione pielęgnującymi fitosterolami.
Płyn świetnie sprawdza się w troskliwej pielęgnacji skóry.
 
Receptura kosmetyku zawiera naturalną biosurfaktynę rzepaku, która lekko i skutecznie myje, pielęgnuje i oczyszcza skórę, usuwając z niej zanieczyszczenia. Za sprawą fitosteroli preparat chroni przed przeznaskórkową utratą wilgoci oraz pobudza produkcję kolagenu, a w efekcie również przyspiesza regenerację i pojędrnia skórę. Preparat został wzbogacony olejem ze słonecznika o właściwościach regeneracyjnych i pielęgnacyjnych. Kosmetyk wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry, odmładza ją i przywraca jej komfort
A Wy lubicie naturalne kosmetyki??

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy