Podkład Revlon ColorStay cera normalna i sucha

I jest dawno obiecany pościak o podkładzie:)

Jeśli chodzi o podkłady to posiadam sporą kolekcje ... Większość okazała się zwykłym bublem.
Dlaczego?? Ponieważ  potrzebuję podkładu z dobrym kryciem , nie wysuszającym zbytnio skóry oraz aby był długotrwały. Czytałam wiele opinii zanim kupiłam którykolwiek. Jak wiadomo nie u każdego efekt musi być taki sam. Nad tym podkładem długo się zastanawiałam, czytałam wiele recenzji, pytałam znajomych aż natrafiłam na promocje i go kupiłam. Co prawda miałam problem z dobraniem odcieniu ale udało mi się trafić w odpowiedni czyli 250 fresh beige. 
Podkłady Revlon ColorStay zaliczane są do tych ciężkich ,dobrze kryjących oraz długotrwałych...
Dostępne są w dwóch wariantach : cera normalna i sucha oraz tłustej i mieszanej..  
Wybrałam pierwszy wariant gdyż moja cera była lekko przesuszona (wpływ klimatyzacji w miejscu pracy nad czym ubolewam). Tak jak wyżej wspomniałam podkład jest kryjący. Konsystencja nie jest uciążliwa gdyż nie jest zbyt gęsta i ciężka. Jest lejąca, lekka w nakładaniu i rozprowadzaniu co nie pozwala nam przesadnie dużo nałożyć kosmetyku, dzięki czemu nie uzyskamy efektu maski. Pozostawia skórę z efektem satynowo-matowym. Twarz wygląda na zdrową,promienną. Przy pomocy korektora możemy uzyskać nieskazitelny wygląd makijażu na długo. Sam podkład radzi sobie z mniejszymi problemami skóry. 
Opakowanie podkładu pozostawia sobie wiele do życzenia. Jest szklane ,nie posiada pompki z czym wiąże się wiele problemów tj. wylewanie się podkładu przy niedokładnym zakręceniu lub zbyt wiele wylania podkładu na rękę , nie można do końca wykorzystać produktu gdyż nie ma możliwości  wydostania go z dna.. Jeśli chodzi o cenę to w drogeriach ok 70 zł lecz można go nabyć często w promocji za 30-40zł... Ogólnie bardzo jestem zadowolona z tego podkładu lecz jest on ciężki więc staram się go nie używać codziennie jeśli nie mam takiej potrzeby. Mam już w posiadaniu dla cery tłustej i mieszanej gdyż słyszałam o nim dużo dobrego więc niebawem też go przedstawię.A u was jak się sprawdza?? Jest Waszym faworytem czy raczej nie???


Komentarze

  1. Dla mnie najlepszy! POLECAM W 100% :) www.tolerancja.23@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Google+ Followers