Przedświąteczne porządki z Flo

Święta zbliżają sie wielkimi krokami a wraz z nimi czas mega porządków przed świątecznych.
Z pomocą przychodzą mi produkty marki Flo.
Jestem jedną z osób które nie lubią tego bumm porządkowego które odbywa sie przed świętami .
Zaś przywiązuje duża uwagę do produktów aby miały dobre zastosowanie oraz w większej ilości były eko . Nie dość ,że nie podrażniają naszej skóry to pięknie pachną.
Marka Flo łączy w sobie ochronę środowiska wraz z dbałością o czystość naszego domu.
 To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki Flo są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym
Ja mam 4 produkty tej marki w tym jeden 
Koncentrat do płukania tkanin Flo Pure głęboko wnika w strukturę materiału na długo pozostawiając w nim przyjemny, delikatny zapach z nutami owoców i kwiatów. Zawiera składniki ułatwiające prasowanie Easy Iron oraz skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Daje długotrwałe uczucie miękkości i świeżości.
Następnym jest  Płyn uniwersalny o zapachu Perła Marsylii 
Wyjątkowa formuła płynu uniwersalnego FLO skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje pozostawiając bez smug i zabrudzeń. Wspaniały, aromatyczny i długotrwały zapach pozwala cieszyć się czystością i świeżością.
Zapach płynu odrazu kojarzy mi się z wiosną i bzem .
U mnie idealnie sprawdza się przy myciu blatów oraz podłogi .

Teraz coś dla kuchni Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Przeznaczony jest do czyszczenia szkła, ceramiki i stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Pozostawia przyjemny odświeżający, cytrusowy zapach w kuchni.
Formuła w spreyu idealnie się sprawdza przy myciu piekarnika ,mikrofali czy też płyty .
Wystarczy spsikać ,odczekać chwilę i zabarć sie za mycie.
Nie pozostawia smug i idealnie radzi sobie z zabrudzeniami.
I z kuchni przechodzimy do łazienki z produktem Bathroom Cleaner .
Flo Bathroom Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w łazience. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa kamień oraz osady z mydła. Przeznaczony jest do czyszczenia armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien i baterii ze stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Nadaje powierzchniom przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach.
Produkt jak dla mnie petarda :) Świetnie poradził sobie z uporczywym kamieniem w cieżko dostępnych miejscach dzięki formule w sprayu.
Wszystkie te produkty zasługują na 5+ .


Komentarze

Obserwatorzy