Il Salone Milano - Olejek keratynowy i Maska do włosów suchych i zniszczonych z keratyną


Dziś chciałam Wam przedstawić dwa produkty IL SALONE. Jest to seria do włosów zniszczonych i osłabionych. Formuła jest wzbogacona w keratynę dla wzmocnienia włosów. Delikatnie oczyszcza i pomaga zapobiegać osłabieniu włókien włosa. Włosy stają się silne i błyszczące. 


Maska przeznaczona do włosów zniszczonych i osłabionych. 
Produkt ma cudowny zapach i jest w postaci białego gęstego mleczka. Bardzo przyjemnie otula włosy i sprawia, że dobrze się rozczesują.

Maska nie przeciąża i nie zostawia włosów mokrych, które są trudne do wyschnięcia.
 Włosy dobrze się rozczesują i nie elektryzują. 

  • Il Salone Milano – Regenerujący olejek do włosów Con Cheratina
Profesjonalna kuracja odbudowująca z Keratyną do włosów bardzo zniszczonych i osłabionych. Olejek jest wzbogacony w Olej Migdałowy, co pomaga chronić je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega powstawaniu rozdwojonych końcówek. Aby zmiękczyć długie włosy, zastosować olejek przed szamponem i pozostawić na kilka minut, spłukać. By chronić włosy przed wysoką temp., elektryzowaniem się i nadać im połysk bez obciążania, rozprowadzić produkt na całej długości i końcówkach przed rozpoczęciem stylizacji. Dla dodatkowego odżywienia, wmasować kilka kropel olejku od nasady po końcówki włosów, owinąć włosy i pozostawić na całą noc. Powtarzać raz na tydzień. 
Plastikowa buteleczka z dozownikiem mieści w sobie aż 100 ml olejku. Szata graficzna z pewnością zwraca uwagę i przypomina mi kosmetyki stojące na półkach u mojej fryzjerki. Wspomniany dozownik bez problemu pompuje odpowiednią ilość produktu. Olejek jest przejrzysty, konsystencji typowej dla olejków do włosów, bez problemu rozprowadza się po włosach, a jego zapach... obłędny!


Olejek również stosuję od około miesiąca, więc liczę na to, że zanim skończę opakowanie (a zużyłam może 1/4) to moje włosy będą takie o jakich marzę. Olejek ma jeszcze właściwości ochronne np. przed wysoką temperaturą. Zdarza mi się prostować włosy, więc wykorzystałam go również do tych celów. Przed prostowaniem nakładam na włosy trochę olejku i robię swoje. Dzięki temu zabiegowi wiem, że włosy mają dodatkową ochronę i nie niszczą się tak jak wcześniej. Po prostowaniu włosy pięknie błyszczą, a nie są obciążone ani przetłuszczone. 

Komentarze

Obserwatorzy