PREMIUM COLLAGEN 5000

Kolagen jest bardzo ważnym czynnikiem w naszym organizmie. Jego niedobór powoduje szybsze pojawienie się zmarszczek, osłabienie stawów oraz odporności oraz wszelakie problemy skórne  z którymi borykamy się często nie mając świadomości ,że są spowodowane własnie brakiem kolagenu.
Nasza skóra traci jędrność a włosy pozbawione są blasku. Produkcja kolagenu zmniejsza się  po 25 r. ż . Dlatego warto jest przyjmować go regularnie w postaci suplementów itd już w wieku 25 lat i wzwyż. To nie jest mój pierwszy przyjmowany kolagen . Wcześniej miałam kuracje z Noble Health TUTAJ  jest wpis.
PREMIUM COLLAGEN 5000 jest w postaci proszku. Jedno opakowanie wystarczyło mi na miesiąc kuracji . Najczęściej rozpuszczam go w soku bądź wodzie . To co u mnie jest zauważalne najbardziej to szybki wzrost paznokci jak i ich wzmocnienie. Skóra na twarzy jest bez przebarwień i bardziej promienna . Stan moich włosów też się poprawił ale to może być spowodowane tez tym ,że w tym samym czasie brałam Vitapil  . Jeśli o mnie chodzi jestem zadowolona z kuracji i zaraz zaczynam nową . Cena 160 zł . Można go nabyć bezpośrednio na stronie producenta KLIK

Komentarze

  1. nie wiedziałam, że kolagen jest aż tak bardzo ważnym czynnikiem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie. Przydatny post. :)
    Mój blog

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Google+ Followers