Veera Piękne Nogi

Problem obrzękniętych i obolałych nóg z występującymi żylakami dotyczy większości  z nas.
Wtedy sięgamy po suplementy czy też produkty które mają nam pomóc pozbyć się uciążliwego i niezbyt komfortowego problemu. Jednym z takich produktów są własnie rajstopy uciskowe ,przeciw żylakowe . Veera jest właśnie marką produkującą tego typu rajstopy ,podkolanówki czy też pończochy.
Rajstopy jak i pończochy linii przeciwżylakowej uciskają w taki sposób ,że poprawia się krążenie.  
Początkowo r sprawiają wrażenie ciasnych i sztywnych  . Ale po założeniu nie czuć żadnego dyskomfortu a wręcz przeciwnie po jakimś czasie czuć lekkość i ukojenie naszych nóg. Rajstopy oraz pończochy występują w kilku wariantach kolorystycznych ja wybrałam naturalny dla rajstop i czarny dla pończoch .Oraz kilka rodzajów ucisku w zależności od zapotrzebowania u mnie w obu przypadkach jest 140 den .
Wygląd estetyczny też jest świetny. Nie widać, że mamy na nogach mocny produkt.
Działanie produktów oceniam na 5+ .Po całym dniu w pracy nie odczuwam bólu i zmęczenia nóg. Idealnie dopasowują się do kształtu naszych nóg i co najważniejsze są anty-oczkowe. Ich  trwałość jest niezawodna . Mam porównanie z innymi tańszymi produktami tego typu i różnica jest odrazu widoczna . Tańsze mają tylko na ulotce posiadają działanie a nie w praktyce zaś Veera efekt jest niemal natychmiastowy. W dodatku mają oznaczoną piętę oraz palce dzięki czemu jest pewność ,że prawidłowo je zakładamy . Produkty tej marki możecie kupić Np TUTAJ .

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Google+ Followers