Neovisage, Hypoalergiczny tusz wydłużający rzęsy Dermedic

Marka DERMEDIC  od jakiegoś czasu ma w swojej ofercie produkt do makijażu a jest to  HYPOALERGICZNA MASCARA WYDŁUŻAJĄCA RZĘSY.
Mam nadzieję,że nie jest to ostatni kosmetyk do makijażu tej marki.
Jak sama nazwa wskazuje jest to mascara hipoalergiczna . Zalecany jest do makijażu nawet najbardziej wrażliwych oczu, dla kobiet spędzających dużo czasu w pomieszczeniach klimatyzowanych jak i przy komputerze . Idealnie opis producenta wpasował się w moje wymagania.
Ale jak jest w praktyce ?? Już zaraz Wam napiszę.
Tusz znajduje się w standardowym opakowaniu dla tego typu kosmetyków. Jego pojemność to 8 g.
Szata graficzna jest podobna do serii Hydrain 3 .  Konsystencja jest pośrednia ani rzadka ani gęsta jak dla mnie idealna.
I czas na opinię . Jeśli o mnie chodzi spisuje się fajnie . Nie uczula ,nie podrażnia ,nie łzawię po wykonaniu makijażu (a czasem zdarzało mi się po niektórych tuszach). 
Tusz lekko wydłuża rzęsy tworząc delikatny makijaż. Nie tworzy efektu PANDY oraz nie osypuje się co jest świetne bo niektóre drogie tusze pozostawiają ten nieprzyjemny dodatkowy efekt w naszym makijażu. Kolor jest ładny może nie aż tak intensywny jak bywa w co niektórych mascarach ale jak dla mnie idealny do codziennego makijażu .
Używam jej codziennie i jest obecnie jedną z najlepszych w mojej kosmetyczce  .
Możemy ją kupić w Super Pharm często są promocje i można ją nabyć za nawet 27 zł . 

Komentarze

  1. uwielbiam tą firmę, ale tuszu od nich jeszcze nie miałam. Zdecydowanie za to polecam loreal ;)

    _______________
    PorcelainDesire ♥

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Google+ Followers